+420 774 408 693 office@menimi.cz

NABÍDKA SLUŽEB

Energie zadarmo

Fotovoltaika

V současné době se naše práce soustředí především na realizaci fotovoltaických elektráren.

Energie zadarmo

Ekomobilita

S rostoucím zájmem o elektromobilitu se stává dodání a montáž dobíjecí stanice pro elektromobily stále častějším požadavkem našich klientů.

Energie zadarmo

Rozvaděče

Pokud plánujete instalaci fotovoltaické elektrárny, neměli byste zapomenout na důležitou součást – rozvaděč pro AC a DC stranu elektrárny.

NAŠE DALŠÍ SLUŽBY

Elektro a energetické poradenství

Pro naše klienty nabízíme možnost elektro a energetického poradenství už ve fázi přípravy projektové dokumentace novostaveb i rekonstrukcí rodinných domů, bytů, kanceláří a komerčních objektů. Provázíme klienta výstavbou a pomáháme i s „kolaudací“ a uvedením do provozu. Nabízíme rady ohledně hospodaření s energiemi, popřípadě s nákupem a zvolením nejvhodnějších tarifů za energie.

Kompletní projektová dokumentace elektro

Zařídíme Vám kompletní projekci elektro včetně projektů pro fotovoltaické elektrárny a dobíjecí stanice pro elektromobily. Zpracujeme Vám potřebnou dokumentaci pro rozvodnice, elektro pilíře a přípojky, kompletní elektroinstalace pro bydlení, komerční objekty i pro revize.

Jednání s distributorem elektrické energie a úřady

Zastoupíme Vás při jednání s distributory elektrické energie (ČEZ Distribuce, e.on, eg.d), celý proces vyřídíme za Vás od podání žádosti po připojení. Pomůžeme Vám vyřídit potřebná povolení na úřadech.

Realizace elektroměrových pilířů

Namontujeme Vám elektroměrový pilíř, vyřídíme potřebná povolení i revizi.

Realizace elektro přípojek

Zrealizujeme pro Vás elektro přípojku pro Váš nový dům nebo komerční objekt od projektu až po revizi.

Provedení kompletní elektroinstalace

Ve Vašem novém nebo rekonstruovaném domě, bytě nebo kanceláři s Vámi naprojektujeme a zrealizujeme kompletní elektroinstalaci, máme zkušenost i s přípravou pro stínění, ozvučení, EZS, vzduchotechniku a rekuperaci, fotovoltaiku, dobíjecí stanice. Realizujeme elektro pro bazény, vířivky, retenční nádrže, garáže, pojízdné brány a další.

Realizace EZS

Ve spolupráci s našim partnerem realizujeme přípravu pro EZS včetně návrhu řešení. Dle přání klienta zařídíme i samotnou realizaci EZS (Jablotron, Paradox).

Realizace vzduchotechniky s rekuperací tepla

S naším dlouholetým partnerem společností Rekuperacefunguje.cz Vám navrhneme a zrealizujeme kompletní vzduchotechniku a rekuperaci tepla. Připravíme podklady pro dotace a vše za Vás vyřídíme.

Vyřízení dotace z programu Nová zelená úsporám

částí našich realizací je i vyřízení dotace například na fotovoltaickou elektrárnu, solární fotovoltaický ohřev vody, dobíjecí stanice pro elektromobily. Veškeré informace naleznete na stránkách Nová zelená úsporám.

Podpora ze strany státu je velice zajímavá. Pokud se rozhodnete například pro fotovoltaiku, můžete získat až 220.000 Kč. Na dobíjecí stanici je možné získat dotaci ve výši až 15.000 Kč (respektive 16.5000 Kč pro Moravskoslezský kraj) na realizaci jednoho dobíjecího bodu. Můžete požádat maximálně o dotaci na 2 body, tedy maximálně můžete získat 33.000 Kč.  Navíc pokud si objednáte dobíjecí stanici najednou například s fotovoltaikou, získáte dotaci hned na 3 realizovaná opatření: 1. FVE (max.výše dotace 220.000 Kč), 2. dobíjecí stanici (max.výše 33.000 Kč), 3. kombinační bonus ve výši 10.000 Kč.

Osobně Vám rádi zodpovíme Vaše otázky a vyřídíme za Vás dotaci od žádosti po výplatu.