+420 774 408 693 office@menimi.cz

ENERGII A ELEKTRO řešíme pro vás od roku 2013 s OSOBNÍM PŘÍSTUPEM 
a PROFESIONÁLNÍMI SLUŽBAMI.

ENERGII A ELEKTRO řešíme pro vás od roku 2013 s OSOBNÍM PŘÍSTUPEM
a PROFESIONÁLNÍMI SLUŽBAMI.

Energie-zadarmo, fotovoltaická elektrárna Sedliště

NABÍDKA SLUŽEB

Energie zadarmo

Fotovoltaika

V současné době se naše práce soustředí především na realizaci fotovoltaických elektráren.

Energie zadarmo

Ekomobilita

S rostoucím zájmem o elektromobilitu se stává dodání a montáž dobíjecí stanice pro elektromobily stále častějším požadavkem našich klientů.

Energie zadarmo

Rozvaděče

Pokud plánujete instalaci fotovoltaické elektrárny, neměli byste zapomenout na důležitou součást – rozvaděč pro AC a DC stranu elektrárny.

Energie zadarmo

Jsme rodinná firma, která byla založena v roce 2013 a od té doby jsme se specializovali na kompletní výstavbu rodinných domů – od projektování až po kolaudaci.

V roce 2017 jsme začali postupně přecházet k elektroinstalacím a solárním panelům. Naše první fotovoltaika byla dokončena v roce 2019 a od té doby jsme se stále více zaměřovali na elektroprojekce a elektroinstalace, zejména pro FVE (fotovoltaické elektrárny) a dobíjecí stanice pro elektromobily.

Dnes se naše firma plně specializuje na elektroprojekce a elektroinstalace, včetně výroby a montáže rozvaděčů.
Jsme hrdí na to, že jsme se přizpůsobili dynamickým potřebám našich zákazníků a stali se odborníky v oblasti obnovitelných zdrojů energie a elektromobility. Pokud hledáte spolehlivého partnera pro vaše elektroinstalace, kontaktujte nás.

JAK PRACUJEME

1. Řešení na míru pro vás

 

Vždy se snažíme o řešení na míru a pomáháme klientům od prvního nápadu až po uvedení do provozu a vyřízení dotací.

Věříme, že každý projekt je jedinečný a zaslouží si zvláštní péči a pozornost. Proto se snažíme porozumět potřebám našich klientů a navrhnout řešení, která budou nejvhodnější pro jejich konkrétní situaci.

S námi máte jistotu, že většina procesu je na nás. Vy se můžete spolehnout na naši odbornost a zkušenosti a nemusíte se starat o zbytečné úkony.

Kromě fotovoltaických systémů nabízíme také kompletní servis v oblasti solárních systémů, projektové dokumentace, e-mobility a zajišťujeme také vyřízení dotací z Nové zelené úsporám.

2. Spolupracujeme s odborníky

 

Naše firma klade velký důraz na spolupráci s profesionály ve všech oborech souvisejících s našimi projekty, včetně stavby, elektroinstalací, projektování, revizí, administrativy, právního servisu, reklamy a dalších. Věříme, že spolupráce s odborníky je klíčová pro úspěšné a kvalitní realizace projektů.

Všechny naše projekty jsou založeny na použití kvalitních, certifikovaných a prověřených komponentů. Díky tomu můžeme garantovat nejen kvalitu, ale i spolehlivost a bezproblémový provoz našich instalací. Navíc, držíme  záruční a pozáruční servis, abychom zajistili dlouhodobou spokojenost našich klientů.

Pro každou realizovanou elektrárnu provádíme každodenní monitoring provozu, aby bylo možné okamžitě zasáhnout v případě jakýchkoli problémů. Dále nabízíme kompletní technickou podporu a poradenství, abychom mohli našim klientům pomoci s jakýmikoli dotazy či problémy.

Děkujeme manželům Menšíkovým a jejich týmu za profesionální přístup. Skvělé navržený projekt, rychlou realizaci, vyřízení dotací a podporu po zapojení. Elektrárna na sebe nejen vydělává, ale poznali jsme přátele, které máme rádi.

Václav Anděl

Ostravice, FV systém 9,9 kW, aku 10,65 kWh

Společnost MENIMI ENERGY nám dodala kompletní fotovoltaický systém, postarala se o celou zakázku od povolení až po vyplacení dotace. Nejvíce si ceníme pomoci při jednání s distributorem, která byla dost komplikovaná, ale všechno zvládli a my už teď elektrárnu můžeme plně využívat. Děkujeme.

Petra Mrázková

Žichlínek, FV systém 9,1 kW, aku 9,6 kWh